Gelişim Eğitimleri

Yakın Koruma ve Savunma Sanatları üzerine teknik ve psikolojik gelişim için düzenlediğimiz 1 günlük ”Gelişim Eğitimleri” daha çok, alt yapısı olan ve bu alanlarda faaliyet gösteren kişiler içindir. Fakat herkese açık bir eğitimdir.

Hiç bir alt yapısı olmayan kişiler için bir adım, alt yapısı olanlar için ise farklı bir bakış açısı olarak değerlendirile bilinir. 
”Gelişim Eğitimleri”nin amacı kimseyi yenilmez ya da mükemmel yapmak değil, kişilerin günlük hayatta karşılaştıkları ve genelde ne tepki vereceklerini bilemedikleri olaylara karşı çözüm üretmelerini sağlamaktır. Ayrıca kişilerin öz güvenlerini arttırmak ve korkularını yenmeği amaçlamaktayız. 

Bu eğitimde tarafınıza verilen sertifikalar asla bir seviye ya da mesleki belgeler değildir. Bu eğitime katıldığınızı beyan eder ve UYKSEF tarafından onaylı sertifikalardır. Bu sertifikalar CV dosyanızın imajını yükselttiği gibi size de değer katar. 
Ama unutmayın ki, eğer eğitimden siz bir şey öğrenemiyor, öğretilenleri beceremiyor iseniz sertifikalarda bir işinize yaramaz.
Boş bardakla su içilir ama içi doldurulması gerekir!

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir